Depositphotos_26421451_xl-2015_edited.jp

הקורסים שלנו

בשכבת גיל זו שני קורסים בכל סמסטר | ארבעה קורסים בשנה​.
קורס ראשון 16:20-17:30 | קורס שני 18:05-19:15.
​בין הקורס הראשון לקורס השני ישנה ארוחת ערב (17:30-18:00).​
שימו לב שישנם מספר קורסים (ראשון או שני ביום הפעילות) שפעילותם נמשכת שני סמסמטרים.

קורס דיבייט
קורס הנפרס על-פני שני סמסטרים
חדש!
-
סמסטר ב'
סמסטר א'
שעות פעילות
פלאי הכפר
חדש!
-
אתגרי ניווט
-
-
חדש!
עולם הרפואה
-
חדש!
מעבדת כימיה
-
קורס ראשון ביום הפעילות
16:20 - 17:30
עתידנות ורובוטיקה
חדש!
קורס הנפרס על-פני שני סמסטרים
קורס הנפרס על-פני שני סמסטרים
אימפרוביזציה ותיאטרון (ד'-ו')
-
חדש!
קורס הנפרס על-פני שני סמסטרים
תכנות ויזמות
-
חדש!
קורס הנפרס על-פני שני סמסטרים
 כל-קלי קלות- כלכלה לילדים
-
קורס שני
ביום הפעילות
18:05 - 19:15

ה'-ו'

​ניווט הוא ענף תחרותי המשלב פעילות גופנית, פיתוח האינטיליגנציה המרחבית, עבודת צוות ובעיקר הנאה צרופה.  על כל מתחרה למצוא מספר תחנות הממוקמות בשטח, תוך הסתייעות במפת קוד ובמצפן...
אתגרי ניווט
מר עודד ורבין
מרכז למחוננים, מרכז למצטיינים, חוגי מחוננים, מצטיינים, חוגים
המפגש המרתק עם המרחב הירוק, בעלי החיים והצומח המקיימים את המערכות האקולוגיות של הכפר מאפשר לנו ללמוד מקרוב עליהם וגם על עצמנו באופן חוויתי ואותנטי. בכל מפגש נכיר דבר חדש, ננתח, נחקור ונמצא את הקשר המיוחד שלו לחיינו.
פלאי הכפר
גב' שני זכאי
WhatsApp Image 2021-08-16 at 21.41.03.jpeg
סילבוס
התלמידים ייתנסו במרכיבי התיאטרון תוך שימוש במשחקי תפקידים מהחיים ובכלל. יבטאו רעיונות ורגשות בתנועה ובקול, ייפתחו מיומנויות של ריכוז והקשבה, יצירתיות ועבודת צוות. בנוסף יעבדו על קריאה ופענוח...
אימפרוביזציה
ותיאטרון
מר אבי יוסף
מרכז למחוננים, מרכז למצטיינים, חוגי מחוננים, מצטיינים, חוגים
תכנון ועיצוב הרובוטים מאפשר מפגש ייחודי והפריה בין האדם למרחב הטכנולוגי ולמרחב האנושי. נבנה יחידות רובוט הנדסיות מתקדמות. נלמד יסודות  באלקטרוניקה, וזאת תוך תרגול ויישום עבודה בצוות- הובלת רעיון וניהול צוות, דיבור מול קהל להמחשת רעיון וכד'
עתידנות ורובוטיקה
יונתן אוחנה אטיאס
Depositphotos_60821357_s-2019.jpg
בדרך של התנסות מעשית נכיר מקרוב את "עולם הכימיה", נעמיק בתופעות הטבע המוכרות לנו מחיי היום-יום ונבין תהליכים מנקודת המבט של החומר. התלמידים יערכו בעצמם ניסויים שונים ויחדדו את יכולתם לשאול שאלות, להסיק מסקנות ולהציע תאוריות אפשריות.  
מעבדת כימיה
גב' עדנה בר
Depositphotos_139845054_s-2019.jpg
השפה הכלכלית שמנהלת את חיינו והחשיבה החברתית והיזמית שהיא עתיד עולמנו הם הכרח בסיסי שבלעדיו אי אפשר להסתדר בעולם האמיתי. איך נקבעים מחירי מוצרים? איך נוצרות אנומליות בשוק? איך מצליחים מותגים לנהל אותנו? מה צריך לעשות כדי להפוך ליזם מצליח? בקורס זה תזכו לעסוק בסוגיות המניעות את עולמנו ותלמדו את שפת הכלכלה והיזמות באמצעות משחקים, סרטונים, פעילויות והרבה הרבה יצירתיות.
כל-קלי קלות
כלכלה לילדים

גב' עדי טלמון
Parking Lot

ג'-ד'

בקורס נלמד כיצד עובד גופנו. מהן המערכות השונות המרכיבות אותו ומהם היסודות המאפשרים את קיומו. נלמד על מערכות ההגנה של הגוף וכיצד הוא מתמודד עם מחלות שונות. נכיר את מולקולת ה-DNA וכיצד משפיעה היא על התכונות הגופניות והנפשיות שלנו. לבסוף, נחקור סוגיות רפואיות שונות המעסיקות בימים אלו את האנושות ומהי הדרך לפתרונם.
עולם הרפואה
גב' עדנה בר
Depositphotos_19543787_s-2019.jpg

ה'-ו'

בארה"ב ובאירופה נחשב הדיבייט ל"מקצוע חובה", ובאוניברסיטאות הטובות בעולם שואפים טובי הסטודנטים להימנות על נבחרת הדיבייט. בשנים האחרונות מחלחלת ההכרה בחשיבות הכלי גם בישראל. במסגרת הסדנא נשים דגש על סגנון הדיבור, תרבות דיון ונלמד להביא תוכן רלוונטי לשיח.

קורס דיבייט
מרכז כהן-אידוב
36355830_s.jpg
במסגרת הקורס נלמד להכיר את סוגי שפות התכנות. נתכנת ונבנה מודלים של רובוטים ומייקרים. נכיר את חלקי המחשב והסלולרי ונבין כיצד ניתן לתקוף אותם באמצעים שונים ומגוונים. נפתח אפליקציות ונבנה משחקים פשוטים בשפת קוד אמיתית. 
תכנות ויזמות
העולם הדיגיטלי
Depositphotos_19095325_s-2019.jpg